Ślubujemy…
Rozpoczęliśmy nowy rok szkolny! Punktualnie o 8.30 zadzwonił szkolny dzwonek. Pani Dyrektor powitała zebranych na szkolnym patio uczniów, rodziców i pracowników szkoły. Gościliśmy ks. Prałata Włodzimierza Czerwińskiego, Proboszcza parafii w Sobikowie oraz p. Zbigniewa Adamczyka – radnego oraz sołtysa Czaplina. Pierwszoklasiści złożyli uroczyste ślubowanie i oficjalnie dołączyli do społeczności szkolnej …