Wycieczka przedszkolaków do „Wioski pod Kogutem”
Dzieci z oddziału przedszkolnego pojechały na pierwszą w tym roku szkolnym wycieczkę. Podczas zwiedzania mini ZOO dzieci dowiedziały się ciekawostek o zwierzętach, miały okazję nakarmić i pogłaskać niektóre zwierzęta. Po warsztatach plastycznych było trochę czasu na poznanie placu zabaw i zjedzenie ciepłej zupy. Pogoda i humory wszystkim dopisały, wycieczka udana! …