Zakończyliśmy kolejny rok szkolny, trudny, pełen wyzwań, nauki, przeprowadzki i wielu niezapomnianych chwil. Pani dyrektor podziękowała Rodzicom i przyjaciołom szkoły za wsparcie, zaangażowanie i troskę oraz wręczyła nagrody uczniom.
Dla ósmoklasistów był to dzień  wyjątkowy i to oni byli najważniejsi podczas tej uroczystości. Polonezem i krótkim programem artystycznym pożegnali oni całą społeczność szkolną, a indywidualnymi  podziękowaniami wyrazili wdzięczność za wysiłek
i zaangażowanie swoim  nauczycielom oraz pracownikom szkoły.

Na koniec otrzymali życzenia wiary we własne siły i śmiałego podejmowania nowych wyzwań. Wychowawczyni porównała ich życie do podróży pociągiem.              21 czerwca 2024 wysiedli oni z pociągu noszącego nazwę Szkoła w Czaplinku. Następny do jakiego wsiądą ma przynieść im szczęście, szacunek i spełnienie.
Nie obyło się bez wzruszeń, ale wieczorem w weselszej i mniej oficjalnej, ale dla nich tradycyjnej już formie pożegnali się oni przy ognisku, w obecności Rodziców i wychowawczyni.

Życzymy wszystkim wspaniałych, słonecznych wakacji, niezapomnianych przygód i pełnych wypoczynku. Naszym absolwentom powodzenia podczas rekrutacji. HD