W dniu 21.01.2023, w sobotę, w naszej szkole odbyła się zabawa karnawałowa. Najpierw bawiły się dzieci z oddziału przedszkolnego oraz z klas 1 – 3, a następnie uczniowie klas 4 – 8. Zabawę rozpoczęły występy poszczególnych klas, były to: piosenki, skecze i układy taneczne, każdy występ był ciekawy i niepowtarzalny, a dzieci naprawdę się starały.
Uczniowie byli przebrani za różne postacie z bajek oraz filmów, można było spotkać m.in.: czarownicę, cowboya, Pikachu, księżniczkę, żołnierza, Batmana, strażaka, Supermana, karatekę, biedronkę, smoka, pirata, królewnę, czarodziejkę, robota, piłkarza, a nawet… banana i jednorożca .
Nauczyciele klas młodszych mieli również fajne przebrania lub chociażby maski karnawałowe. Uczniowie bawili się przy fajnej i różnorodnej muzyce, nad którą czuwał DJ. Młodsze klasy zabawiały dwie animatorki. Rodzicie i nauczyciele zorganizowali kilka konkursów, z których najważniejszy to oczywiście wybór królowej i króla balu. Spośród młodszych dzieci wybrano Emilię Urbaniak i Aleksandra Golika z oddziału przedszkolnego, zaś spośród uczniów klas 4 – 8 wybrano:
Zofię Sadowską z klasy 4a i Macieja Szymańskiego z klasy 6a.
W szkolnej kafejce można było kupić dobre ciasto lub inne słodycze oraz kawę, herbatę czy różne napoje. Dzieciom podobało się szczególnie kupowanie losów, za które można było otrzymać wiele bardzo interesujących i często twórczych i interaktywnych zabawek.

Do zobaczenia w przyszłym roku na kolejnym balu karnawałowym!