UWAGA! UWAGA!

RUSZAJĄ ZAPISY DO KLASY PIERWSZEJ W SZKOLE PODSTAWOWEJ im. KAZIMIERZA GÓRSKIEGO w CZAPLINKU

A. DZIECI Z OBWODU SZKOŁY

Od 11 marca 2021 r. rozpoczynamy zapisy do klasy pierwszej dzieci zamieszkujących w obwodzie naszej szkoły, czyli w miejscowościach: Czaplinek, Obręb, Czaplin, Aleksandrów, Buczynów, Wincentów, Dębówka. Zgłoszenia w formie wniosków o przyjęcie do szkoły (poniżej, dostępne również na stronie internetowej szkoły w zakładce Dokumenty lub w sekretariacie szkoły) przyjmujemy do 10 kwietnia 2021 r. drogą mailową na adres: kontakt@spczaplinek.pl lub osobiście w sekretariacie szkoły.

B. POSTĘPOWANIE REKRUTACYJNE DOTYCZĄCE DZIECI SPOZA OBWODU

Jest regulowane Zarządzeniem nr ORG.0050.18.2021 Burmistrza Miasta i Gminy Góra Kalwaria z dnia 19 stycznia 2021 r. w sprawie ustalenia harmonogramu czynności w postępowaniu rekrutacyjnym na rok szkolny 2021/2022 do klas pierwszych w publicznych szkołach podstawowych. Umożliwia ono zapis dzieci do innej szkoły niż obwodowa, jeśli jest to dopuszczalne ze względów organizacyjnych i formalnych w danej placówce. W związku z powyższym w dn. 07-11.06.2021 r. serdecznie zapraszamy wszystkich rodziców, którzy chcieliby zapisać swoje dzieci do klasy pierwszej w naszej szkole, a nie zamieszkują one w obwodzie naszej placówki. Będzie nam niezwykle miło powitać Państwa pociechy w naszych gościnnych murach.

C. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod nr telefonu 726 83 41 w godzinach pracy sekretariatu szkoły (8.00-14.00).

                                                                             Dyrekcja i Pracownicy

                                                                                   SP w Czaplinku

Wniosek o przyjęcie dziecka do klasy I