Ruszyła 14. edycja Projektantów edukacji.

To największy ogólnopolski konkurs, w którym Nowa Era nagradza pomysły na projekty edukacyjne. Biorąc w nim udział, uczniowie klasy siódmej dołączając do grona

 najbardziej kreatywnych uczniów!!! 

Jeśli jest Wam bliska promocja wartości takich jak: współpraca, otwartość, dialog, możecie przyłączyć się do pierwszego etapu konkursu GŁOSOWANIA on- line.

Internauci głosują on-line na zgłoszony przez nas pomysł w dniach od 4 do 15 grudnia 2023 roku. Wynikiem głosowania jest przyznanie 6 grantów na najpopularniejsze pomysły. Warto poklikać i namówić do tego znajomych. Procedura głosowania:

Jeśli dołączasz do grona naszych sympatyków- wejdź na stronę:

Projektanciedukacji.pl: Szkolny konkurs na naukowe projekty.

  1. Aby oddać głos w konkursie, wejdź do zakładki „Konkurs”.
  2. Możesz oddać jeden głos dziennie na jeden projekt w każdej kategorii wiekowej
  3. W „Galerii pomysłów” znajdziesz listę pomysłów, które biorą udział w głosowaniu.

Nazwa naszego projekt: ,, Moje miasto- moja mała ojczyzna źródłem moich pasji”

Znajdziesz nas na str 54 ”( Pomysł Nr 654).

  1. Kliknij przycisk „Zagłosuj na ten projekt” przy wybranym pomyśle.
  2. Wpisz swój adres e-mail i zatwierdź przyciskiem „Zagłosuj na projekt” (jeśli głosujesz pierwszy raz, system poprosi Cię o uzupełnienie danych niezbędnych do udziału w głosowaniu).
  3. UWAGA! Adres e-mail należy aktywować linkiem, który zostanie na niego wysłany. Masz na to czas do północy w dniu 15 grudnia 2023

Potencjalne nagrody- to nie wszystko! Chcemy bowiem rozwijać kreatywność, zdobywać wiedzę o nas samych. Dołączyć do grona budowniczych prestiżu naszej szkoły. Mamy nadzieję, że będzie to dla nas początek wspaniałej edukacyjnej przygody- więc bądźmy w kontakcie!