Witamy na stronie internetowej Szkoły Podstawowej im. Kazimierza Górskiego w Czaplinku.

  

Sobotni relaks w naszej szkole
PDF Drukuj

alt27 kwietnia od wczesnych godzin porannych nasza szkoła tętniła życiem. Sukcesywnie przybywali do niej uczestnicy konkursu „Najpiękniejsza ozdoba wielkanocna”, aby wziąć udział w zajęciach z robotyki, które były nagrodą główną we wspomnianym konkursie. Zarówno dzieci, jak i dorośli świetnie się bawili tworząc różnorodne budowle z klocków LEGO, które następnie za sprawą „magii” ożywały. Na koniec zabawy dzieci otrzymywały słodką niespodziankę – lizaka w kształcie klocka LEGO.

W imieniu swoim oraz wszystkich uczestników sobotniego spotkania składam serdeczne podziękowanie p. Sylwii Drabek za vouchery na bezpłatne zajęcia z robotyki, ich przeprowadzenie oraz ufundowanie słodkich niespodzianek.

Beata Kaczmarczyk

dyrektor szkoły

Zdjęcia z sobotnich zajęć można znaleźć w galerii pod linkiem:

https://drive.google.com/drive/folders/1Rh9w9HMYsSTuROBa4QIVV127JxVCwIpE