Witamy na stronie internetowej Szkoły Podstawowej im. Kazimierza Górskiego w Czaplinku.

  

Osiągniecia sportowe

Rok szkolny 2019/2020Podwójne srebro w Mistrzostwach Powiatu!
PDF Drukuj

10 stycznia odbyły się Mistrzostwa Powiatu w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców. Nasza szkoła, po zdobyciu złota na szczeblu gminnym, reprezentowała gminę Góra Kalwaria. W kategorii dziewcząt grały cztery zespoły, "każdy z każdym". W wyniku rywalizacji dziewczynki w składzie: Maja Biczyk, Amelia Dzwonkowska, Weronika Wysocka zdobyły drugie miejsce, przegrywając tylko z zespołem z Lesznowoli. Równolegle w tej samej hali rozgrywane były Mistrzostwa Powiatu w tenisie stołowym chłopców szkół podstawowych. Sześć drużyn w drodze losowania trafiło do dwóch grup eliminacyjnych, gdzie mecze były rozgrywane systemem "każdy z każdym". W wyniku rywalizacji nasi chłopcy w składzie: Jan Golik, Jakub Kacprzak, Nikodem Oliszewski także zdobyli srebro. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

alt alt 

alt alt

 
Złoci tenisiści
PDF Drukuj
18.12.2019 r. w Szkole Podstawowej w Baniosze odbył się gminny finał z tenisa stołowego dziewcząt i chłopców. Naszą szkołę reprezentowało 6 uczniów. Dziewczęta w składzie: Amelia Dzwonkowska, Maja Biczyk i Weronika Wysocka trafiły do grupy A i pokonały 2 drużyny: SP w Dobieszu oraz SP w Baniosze. Chłopcy w składzie: Jakub Kacprzak, Jan Golik i Krzysztof Krzyczkowski byli w grupie B i zwyciężyli z 3 drużynami: SP w Brześcach, SP w Kątach i SP w Czersku. Zarówno dziewczęta, jak i chłopcy, trafili do finałów. Dziewczęta zagrały pasjonujący mecz i wygrały wynikiem 3:2 z PSP nr 2 w Górze Kalwarii. Chłopcom udało się wygrać mecze singlowe oraz debla z bardzo dobrze grającym zespołem ze szkoły w Dobieszu. Serdecznie gratulujemy obu zespołom!
Dzięki wygranej nasi uczniowie będą reprezentowali gminę w finale na szczeblu powiatowym 10.01.2020 roku w Piasecznie.
 
alt  alt
 
________________________________________________________________________
 
Rok szkolny 2018/2019
 
Wywalczyliśmy srebro w Turnieju Piłkarskim!
PDF Drukuj

16.05.2019 odbył się XXIV Turniej Piłki Nożnej Dzieci do lat 13 im. Kazimierza Górskiego. Nasza drużyna, po pięknych i zaciętych meczach, zajęła II miejsce. Janek Golik został najlepszym zawodnikiem turnieju. Jesteśmy z sukcesu drużyny i Janka bardzo dumni, tym bardziej, że nasza szkoła nie opuściła żadnego turnieju. Gratulujemy również Panu Mateuszowi Kalinowskiemu, który przygotowywał drużynę. Dziękujemy naszym wiernym kibicom, absolwentom naszej szkoły!

alt   alt

 
Brąz naszych szczypiornistów!
PDF Drukuj

 

altJesteśmy niezmiernie dumni z drużyny naszych chłopców, która wczoraj (20 lutego) zajęła 3 miejsce w turnieju piłki ręcznej w Górze Kalwarii. W zawodach wzięło udział 8 drużyn a o 3 miejsce walczyliśmy z SP nr 2, tym bardziej cieszymy się z wygranej.

 

 

 

 
Zdobyliśmy srebro w siatkówce!
PDF Drukuj

W gminnym Turnieju Piłki Siatkowej chłopców nasi uczniowie wywalczyli drugie miejsce. To ogromny sukces, ponieważ wygraliśmy ze szkołami, które mają sale gimnastyczne. 

alt   alt

 
Jesteśmy najlepszymi tenisistami w gminie!
PDF Drukuj

Na początku stycznia nasi reprezentanci brali udział w Turnieju Tenisa Stołowego w ramach Mazowieckich Igrzysk Młodzieżowych i zajęli pierwsze miejsce w kategorii dziewcząt i chłopców. Kilka dni później reprezentowali gminę podczas zawodów powiatowych, gdzie dziewczynki zajęły czwarte, zaś chłopcy piąte miejsce. Wszyscy bardzo się starali, walczyli dzielnie, godnie reprezentowali naszą Szkołę. Serdecznie gratulujemy!

alt    alt

 
Unihokej Dziewcząt
PDF Drukuj

Grudzień - miesiąc unihokeja. 

Reprezentacja Dziewcząt dzielnie walczyła w zawodach Unihokeja które miały miejsce w Zespole Szkół w Brześcach. Dziewczęta pomimo najszczerszych chęci i pełnego zangażowania zajęły dopiero 7 miejsce. 

Skład drużyny: 

1. Julia Bąk kl.VI

2. Julia Dzwonkowska kl. VI

3. Wiktoria Tywonek kl.VI

 
Unihokej Chłopców
PDF Drukuj

Grudzień miesiącem unihokeja. 

Reprezentacja Chłopców zajęła 4 miejsce w zawodach Unihokeja które miały miejsce w Zespole Szkół w Brześcach.

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 następna > ostatnia >>
Strona 1 z 4